Hotel Arcanus Side Resort

Poznejte jednu z nejkrásnějších oblastí, jaké Turecko vlastně nabízí. Okolí města Side je označování za perlu Turecka. Ubytujte se v hotelu Arcanus Side Resort a uznejte sami, jestli je to pravda.

Luxusní resort

Hotel nabízí služby nejvyšší kategorie a tak bude blízký všem, kteří si potrpí na luxus. Interiéry hotelu se snaží ladit v modro-bílé kombinaci a vnějšek jasně odkazuje na tradiční turecké stavby.

Rozložení hotelu je prosté. Nejdůležitějším místem je bazén a jeho blízké okolí. Tady najdeme bary, několik druhů bazénů s atrakcemi, ale i lehátka na odpočinek nebo místo pro cvičení a amfiteátr. To plynule přechází v nádhernou písečnou pláž. Celý komplex pak obklopují budovy s ubytováním klientů.

Odpočinek a zábava

Přímo v hotelovém komplexu najdeme centrum lázeňských služeb, moderní fitness centrum a několik obchodů. Nezapomeňme ani na několik barů. Oblíbený je bar u bazénu nebo plážový bar. Hotel Acanus Side Resort je vhodný i pro malé děti, což dokazují recenze rodičů. Hotel má totiž vlastní animátory a dokonce i miniklub.