Hotel Sultan Sipahi

Máte rádi zajímavá místa s krásnými scenériemi? Právě pro vás je pak určen hotel Sultan Sipahi Resort, který se nachází v atraktivní lokalitě slunné Alanye. Poznejte oblíbené Turecko a zažijete nádhernou dovolenou ve vyhledávané destinaci.

Nádherná poloha

Moderní hotelový komplex Sultan Sipahi Resort se nachází přímo u vyhlášené Kleopatřiny pláže. Od ní je oddělen pouze úzkou promenádou. Přímo nad hotelem se nachází známá osmanská pevnost a v jejím pozadí pak i vysoké vrcholky tyčící se nad městem Alanya. Tyto jedinečné scenérie spoluvytváří krásné podmínky pro nezapomenutelnou letní dovolenou.

Odpočinek i zábava

Kleopatřina pláž je vyhlášená a známá pláž v Alanyi v délce několika kilometrů. Nabízí ty nejlepší podmínky pro koupání. Čistotu, jemný písek a služby nejvyšší kategorie. Údajně je to nejznámější pláž Turecka.

Přímo v hotelovém areálu najdeme minimarket, bary, restauraci, dále fitness centrum nebo oblíbené turecké lázně a wellness služby. Hotel pravidelně pořádá animační programy. Komu by ani toto nestačilo, může se vydat do 400 metrů vzdáleného centra letoviska, kde najde obchody, bary a jiné formy zábavy. Hotel Sultan Sipahi patří mezi nejlépe hodnocené hotely Alanye, recenze chválí především poměr cena a úroveň služeb.