Hotel Gypsophila Holiday Village

Zažít vysněnou dovolenou nemusí být tak těžké. Ubytujte se v moderním hotelovém komplexu hotel Gypsophila Holiday Village. Ten vás zaujme jak svou hlavní budovou, která je netradičně architektonicky řešena, ale i uspořádáním vnější dispozice a skvělými službami a možnostmi trávení času.

Dovolenková vesnička

Klienti jsou ubytování v hotelovém komplexu, který je ale součástí mnohem větší prázdninové vesničky. Možnosti trávení času jsou tady takřka neomezené. Ubytováni budete v jednom z pokojů, které jsou velmi dobře vybavené. Samozřejmostí je klimatizace, sociální zařízení nebo balkon či terasa.

Bavte se

Přímo u hotelu se nachází oblíbená soukromá pláž s lehátky a slunečníky zdarma. Na pláži je možnost řady sportů a aktivit, nechybí ani velký plážový bar. Hotel má vlastní bazénovou soustavu a akvapark s tobogány a atrakcemi. Gypsophila Holiday Village má kladné recenze na sportovní vybavení. Jmenujme si například tenisové kurty, hřiště na míčové hry, fitness nebo volejbalové hřiště. Využít můžete i wellness centrum, nákupní arkádu či kadeřnictví.