Hotel Aska Buket Resort

Dovolená v objetí banánovník zní zvláštně, ale je to možné. Oblíbený hotelový komplex Aska Buket Resort se nachází v příjemné lokalitě hned u písečné pláže obklopen zahradou se vzrostlými banánovníky. Je ideální pro rodiny s dětmi, jelikož nabízí široké možnosti zábavy.

Vysoký standard

Originální hotelový komplex nabízí pro své klienty několik kategorií pokojů. Všechny jsou klimatizované s moderním vybavením. V areálu hotelu jsou připraveny restaurace a bary, které můžete bez omezení využívat v rámci služeb all inclusive. Velkým lákadlem hotelu Aska Buket Resort je krásná pláž.

Pláž je hned u hotelu. Je široká a dlouhá s pozvolným vstupem do moře. Vhodná je i pro malé děti. Na pláži jsou slunečníky a lehátka zdarma. Recenze klientů chválí čistotu pláže a kvalitní služby. Vyzkoušet můžete různé sporty.

Odpočinek v srdci hotelu

Turecko je známé svou láskou a péčí o tělo. To jistě poznáte ve wellness centru. Vyzkoušejte turecké lázně, masáže, vířivku nebo saunu. Hotel má vlastní fitness centrum, tenisové kurty, bazénovou soustavu s atrakcemi nebo obchodní arkádu.