Hotel Armonia Holiday Village

Mezi nejvyhledávanější lokality, které Turecko nabízí, se jistě řadí známé letovisko Turgutreis. Kromě krásných pláží je také lákavá bohatá nabídka služeb, možností odpočinku a zábavy. Moderní hotel Armonia Holiday Village se nachází ve skvělé lokalitě a recenze a hodnocení klientů jej řadí na místní špičku.

Skvělé možnosti zábavy

Tento prázdninový komplex leží přímo na široké a dlouhé písečné pláži s veškerým servisem (lehátka slunečníky zdarma, bar na pláži, vodní sporty a jiné). Pláž je pozvolně svažující se do moře a tak je vhodná i pro malé děti. Kromě toho se přímo u pláže nachází promenáda s obchody a restauracemi nebo se pěšky dostanete do velkého centra letoviska.

Výborná gastronomie

Přímo v hotelovém komplexu Armonia Village je několik bazénů, dětské hřiště, pořádají se animační programy nebo nechybí ani amfiteátr. Odpočiňte si v tureckých lázních nebo v sauně a zasportujte si na tenisových kurtech nebo několika hřištích. Velmi dobře hodnocená je místní gastronomie ve 2 restauracích a 3 barech, kde plně využijete ultra all inclusive s možností stravování kdykoliv ve dne i v noci.