Hotel Riadh Palms

Pláže, promenády, obchody, restaurace a další možnosti. Že tohle vše patří k moderní dovolené? Pak je právě pro vás určen moderní hotel Riadh Palms v letovisku Sousse.

Moderní dovolená naplno

Prožijte svou dovolenou naplno a odpočiňte si v jednom z nejlépe situovaných hotelů v celé oblasti. Hotel se nachází na krásné promenádě plné obchodů a restaurací a zároveň přímo na pláži. To je pro Tunisko nezvyklé, proto je hotel Riadh Palms tak vyhledávaný. Nejde totiž o uzavřený a odloučený hotelový komplex.

Dalším atraktivním lákadlem jsou kvalitní pokoje s individuálně nastavitelnou klimatizací a skvělým výhledem na město nebo na moře. Přímo na pokoji pak najdete i trezor nebo bar.

Bavte se

Zažijte tu nejzábavnější dovolenou pod sluncem. Přímo v hotelovém komplexu najdeme kadeřnictví, obchody, velké lázeňské centrum, ale i miniklub pro děti nebo několik restaurací a barů. Recenze hotelu Riadh Palms dále zdůrazňují široké možnosti zábavy v okolí. Navštivte velký jachetní přístav, desítky obchodů nebo restaurací vzdálených jen několik desítek metrů od hotelu.