Hotel Marhaba Royal Salem

Nezapomenutelná rodinná dovolená za příjemné peníze? Prožijte skvělé dny plné aktivit, odpočinku, sluníčka a moře v oblíbeném hotelovém resortu Marhaba Salem.

Atraktivní prostředí

Máte rádi pestré možnosti zábavy? Tady budete spokojeni. Hotelový komplex se nachází v příjemné lokalitě hned u centra letoviska a přesto takřka na dosah ruky od překrásné pláže. Aktivity a sportovní možnosti jsou nabízeny jak v areálu hotelu ve formě animačních programů nebo sportovních klání, tak i na pláži. Vyzkoušejte aquazorbing, zumbu v moři nebo se svezte na motorovém člunu! Pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře.

Komfort a kvalita

Nadšeni budete i z hotelových pokojů. Jsou moderně vybaveny a nabízejí dostatek prostoru. Všechny jsou klimatizované a kromě standardního vybavení potěší například minibar, připojení k internetu nebo možnost úschovy cenin v trezoru.

Stravování je zajištěno v hotelové restauraci Marhaba Resort a recenze si nabídku jídel rozhodně chválí. Kdo by přeci jen chtěl poznat a ochutnat více, má možnost se vydat do blízkého centra nebo okusit pravé Tunisko formou fakultativních výletů, které hotel pořádá.