Hotel Marabout

Patříte mezi středně náročnou klientelu, která si přes den chce odpočinout na pláži nebo u bazénu a v noci miluje rušný společenský život? Ubytujte se v hotelu Le Marabout a navštivte oblíbený Tunis.

Skvělá poloha

Letiště je od hotelu vzdálené jen několik málo desítek minut jízdy autobusem. Již po příjezdu si všimnete skvělé polohy hotelu. Nejbližší obchody, restaurace a diskotéky jsou vzdálené jen pár minut chůze od hlavní budovy. Areál hotelu je obklopen udržovanou zahradou a postupně přechází v krásnou pláž.

Vhodné i pro děti

Pokud hledáte dovolenou vhodnou i pro nejmenší, tady jste správně. V hotelu najdeme miniklub, který pro nejmenší pořádá programy od rána do večera, ale i dětské bazény a speciální atrakce. Na své si přijdou i dospělí. U bazénu je oblíbený bar, bar najdeme i na pláži nebo v hlavní budově. Nezapomeňte využít i další služby.

Co by to bylo za návštěvu, abyste nezkusili tradiční masáže. Hotel Marabout má vlastní spa centrum, které recenze hodnotí velmi kladně. Poznejte ale i autentické Tunisko a navštivte třeba blízkou beduínskou vesnici na poušti.