Hotel PrimaSol El Mehdi

Navštivte Tunisko, zemi, která je cenově dostupná a nabízí kvalitní služby a atraktivní cíle pro pěknou dovolenou. Moderní hotelový komplex PrimaSol El Mehdi se nachází v příjemné lokalitě nedaleko letoviska Mahdia a přímo u písečné pláže.

Vhodné pro rodiny s dětmi

Hned při příjezdu vás zaujme rozsáhlá dvorana a prostorná moderní recepce. Hotelové pokoje jsou velmi atraktivně vybaveny, nechybí například individuálně nastavitelná klimatizace nebo moderní LCD televizor. Celý komplex prošel v roce 2008 rozsáhlou rekonstrukcí.

Velká nabídka aktivit a sportů potěší především rodiny s dětmi. Pro děti se pořádají oblíbené animační programy, připravena jsou i hřiště, dětský bazén nebo speciální jídla v restauraci s nižším obsahem soli a koření.

Pláž je hned u hotelu

Kromě různorodých sportovních možností (vodní sporty, fotbal, nedaleko golf nebo volejbal) je pro klienty připraveno i relaxační centrum. Recenze hotelu velmi kladně hodnotí jeho polohu. Písečná pláž je hned u resortu a nabízí pozvolný vstup do moře. Letovisko Mahdia je vzdáleno jen 2500 metrů.