Hotel Nesrine

Nechte se zlákat stylovým ubytováním nedaleko města Hammamet a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Tunisku. Moderní Hotel Nesrine je skvělou volbou pro rodiny s dětmi a milovníky pobytů s bohatým programem.

Bydlení v paláci

Budete si zde připadat jako v královském paláci. Zaujme vás totiž jedinečný vhled a architektura hlavní budovy, která je inspirována místním stylem typickým pro Hammamet. V hlavní budově se nachází jak ubytování pro klienty, tak i hlavní restaurace, velká recepce a řada služeb.

Klienti jsou ubytováni v pěkných pokojích s moderním vybavením. Mohou si vybrat z několika kategorií a velikostí. Pokoje vyšší kategorie disponují například terasou s výhledem na moře a vlastním minibarem, který je pravidelně doplňován.

Ve výru zábavy

Ať jste příznivci klidné dovolené nebo milujete atrakce a zážitky, tady najdete obojí. Hotel se rozkládá v krásné zahradě, která tvoří přirozenou bariéru sesterského hotelu, přes který je přístup na pláž. Připravený je i moderní bazén a nebo můžete využít saunu či SPA služby. Hotel Nesrine dále poskytuje řadu animačních programů a jak dokazují recenze, na výběr je pro děti i dospělé.