Hotel Iberostar Malaga Playa

Prožijte fajn dovolenou v oblíbené prázdninové lokalitě Torrox. Prosluněné Španělsko nabízí překrásné pláže a klidná zákoutí v jedné ze svých nejhezčích částí vůbec. Ubytujte se v moderním hotelu Iberostar Malaga a načerpejte síly do dalších dní.

Královský palác

Již při příjezdu vás přivítá hlavní budova hotelu, která se inspirovala exotickými stavbami. Resort obklopuje udržovaná zahrada a je situován do velmi klidné oblasti. Přímo u areálu se nachází pláž s pískem a oblázky a do centra letoviska se snadno dostanete pěšky nebo busem.

Luxus a nadstandard

Klienti si mohou vybrat z několika kategorií pokojů (dvoulůžkový, rodinný, superior a jiné). Všechny jsou klimatizované a vybaveny stylovým nábytkem. Součástí je i balkon s výhledem na město nebo na moře.

Přímo v hotelu najdeme několik restaurací, oblíbená je pak a la carte s místní kuchyní a obsluhou. Iberostar Malaga Play nabízí kromě kvalitní kuchyně i širokou nabídku nápojů ve 3 barech. Recenze vyzdvihují především bar u bazénu, jež působí exoticky a jsou tu k dispozici koktejly a ledové občerstvení.