Dubaj

Spojené arabské emiráty a konkrétně pak Dubaj jsou v poslední době velmi oblíbenou destinací pro strávení dovolené. Najdete zde přepychové hotely, které vám zajistí luxus v té nejvyšší kategorii. Můžete zde obdivovat i nejvyšší hotel světa a stát v úžasu před jeho úctyhodnou 355 metrů vysokou budovou.

Krása střídá přepych

Jedním ze symbolů moderní Dubaje je nejluxusnější hotel na světě Burj Al Arab ve tvaru lodní plachty. Spolehnout se zde můžete také na počasí. Slunné dny vám nemůže při pobytu v Dubaji zkazit prakticky žádný výkyv počasí. V Dubaji navíc najdete skutečně překrásné pláže. Obsahují velmi jemný bílý písek, který je hebký na dotek a je radost v něm relaxovat. Moře je zde čisté, průzračné a láká ke koupání nádhernou modrozelenou barvou. Pod mořskou hladinou můžete spatřit různé druhy živočichů i rostlin, proto si zde šnorchlování a potápění skutečně užijete.

Nenechte si ujít také výlet na safari v dubajské poušti. Kromě pouštních dun vás nadchnou i nejrůznější druhy zvířat, kterým budete moci pohlédnout do tváře.

Hotely:

Kam dál?