Hotel Belussi Beach

Prožijte klidnou dovolenou na privátní pláži  a v hotelu Belussi Beach! Kromě krásné pláže se nabízí i řada možností, jak poznat ostrov Zakynthos. Půjčte si automobil nebo se vydejte na fakultativní výlet!

Kvalita a klid

Moderní hotelový komplex je vystavěn v tradičním řeckém stylu. Hotel poskytuje spíše neformální rodinnou atmosféru a je umístěn ve velmi klidné lokalitě nedaleko města Tsilivi. V hotelovém areálu najdeme několik barů a restaurací, které můžeme libovolně využívat díky službě all inclusive. Pravidelně se tu pořádají zábavné a sportovní programy a to přes den i večer.

Pokoje spíše standardní

Klienti jsou ubytováni v pěkných pokojích, které jsou spíše standardní. Všechny mají klimatizaci, která je centrálně řízená, dále televizor se satelitním příjmem, vlastní sociální zařízení a kromě jiného je možné si za příplatek dopřát i služeb minibaru nebo trezoru. Připojení k internetu je formou wi-fi za poplatek.

Hotel Belussi Beach se nachází v klidné lokalitě, ale nedaleko letoviska Tsilivi. Recenze klientů doporučují městečko navštívit v sobotu, kdy se pořádají tradiční trhy.