Hotel Filerimos Village

Vydejte se na romantické procházky po dlouhém pobřeží, poznejte krásy letovisek Lalyssos a Rhodos a nechte se hýčkat ve SPA centru nebo odpočívejte na překrásné pláži. Zní to jako sen? Ne, to je dovolená v hotelu Filerimos Village.

Rhodos je jistota skvělé dovolené

Hotel Filerimos Village je atraktivní především pro rodiny s dětmi, ale i mladší klientelu hledající pestrou nabídku aktivit a noční život.

Pláž se nachází jen asi 7 minut chůze od hlavní budovy a je písečná s pozvolným vstupem do moře. Atraktivita se zvyšuje i bohatou nabídkou vodních sportů a aktivit.

Komfort a pohoda

Pro hotelové hosty jsou připraveny klasické pokoje s dvoulůžkovým provedením a možnou přistýlkou, rodinné pokoje nebo superior s nadstandardními službami. Všechny jsou klimatizované a mají vlastní sociální zařízení. Relaxovat lze na balkoně s výhledem směrem na moře či do klidné zahrady.

Přímo v areálu hotelu můžete odpočívat u bazénu, pro děti je připraven miniklub a různé zábavné programy. Filerimos Village má skvělé recenze na stravování v restauraci a několika barech.