Hotel Europa Beach

Udělejte si příjemnou dovolenou v klidném hotelu Europa Beach na ostrově Kréta. Hotel s možností vlastního stravování a apartmánového ubytování je ideální pro rodiny s dětmi nebo mladé páry.

Poloha přímo u pláže

Rádi jste si i o dovolené vlastním pánem? Jistě oceníte apartmánový hotel Europa Beach, který má skvělé podmínky pro letní dovolenou pro celou rodinu. Tento moderní hotel rodinného charakteru se nachází přímo na pláži s pozvolným vstupem do moře a jemným pískem. To ocení především rodiny s dětmi. Okolí budov je pak lemováno udržovanou zahradou.

Do centra za pár minut

Areál hotelu nabízí příjemný bazén, lehátka na odpočinek a opalování, ale i některé služby navíc, jako jsou masáže nebo wellness, který si pochvalují klienti ve svých recenzích. Ty jsou však za příplatek. Apartmány mají vlastní kuchyni a základní vybavení.

Kromě skvělé polohy vůči pláži se hotel nachází i v blízkosti letoviska Paleochor. Jízda do centra trvá jen několik minut, vydat se tam můžete i pěšky. Centrum s tavernami, obchody a restauracemi je vzdáleno jen 1,5 kilometrů.