Hotel Eurovillage Achilleas

Ostrov Kos nebo také perla Egejského moře, je zajímavým cílem plným překvapení. Nabízí překrásné dlouhé pláže, atraktivní památky i zajímavou kulturu a gastronomii. Oblíbený hotelový komplex Eurovillage Aachilleas je skvělým prostředníkem, jak tuto krásnou oblast prožít.

Pěšky kamkoliv potřebujete

Příjemný moderní hotelový komplex se nachází ve velmi výhodné poloze. Městečko Mastichari s krásným centrem a řadou obchodů a restaurací se rozkládá v docházkové vzdálenosti od hotelu. Stejně tak daleko jsou krásné pláže. Vedle hotelu najdeme oblíbenou písečnou pláž s velmi pozvolným vstupem do moře a kompletním servisem. Nedaleko hotelu najdeme i krásné přírodní rezervace.

Je libo sport nebo odpočinek?

Klienty velmi oblíbený hotel poskytuje atraktivní nabídku služeb a zábavy. V rámci all inclusive můžete využít hned několik barů a restaurací (například bar u bazénu nebo na pláži). V areálu se nachází 2 bazény, brouzdaliště, hřiště na míčové hry a animátoři pravidelně pořádají atraktivní programy. Klientské recenze vyzdvihují především čisté a moderní klimatizované pokoje.