Hotel Aquis Marine Resort

Spojení aquaparku, hotelu, pláže a jedinečné přírody – to je ideální kombinace, kterou najdeme na ostrově Kos v moderním hotelu Aquis Marine Resort Waterpark.

Moderní pojetí dovolené

Že nesmí být o dovolené nuda? Tady rozhodně nehrozí. Dostaňte se během několika málo okamžiků z hotelového pokoje do chřtánu divokého toboganu! Ubytování je přímo u vodního parku a u pláže a tak je vše na dosah ruky. Součástí vybavení pokojů je klimatizace, Tv, velký balkon a jiné součásti, některé jsou k dispozici jen v kategorii superior.

Zábava bez hranic

Od samého rána až do pozdního večera probíhá nekonečná zábava pro malé i velké. Přímo v areálu hotelu najdeme vodní svět s mnoha skluzavkami. Neplatí se žádné vstupné. Dále nechybí SPA a wellness pro dospělé, sauny, vířivky nebo masáže.

Kromě cachtání ve vodě má Aquis Marine Resort připraveny i další aktivity. Recenze velmi pozitivně hodnotí animační programy, počínaje zumbou, konče dobrodružnými hrami na pláži. K dispozici je i slovensky nebo česky mluvící animátor. Kdo se raději toulá po městě, pro toho je nedaleké centrum letoviska Tigaki vzdálené jen 3 km.