Hotel Riu Funana Garopa

Kapverdské ostrovy patří mezi nejkrásnější místa naší planety. Proslavily je především nádherné pláže, zachovalá příroda a odlišná kultura místních obyvatel. Poznejte i vy tento jedinečný kout světa a ubytujte se v hotelu Riu Funana Garopa.

Jeden z nejlepších hotelů Kapverd

Přestože je hotel otevřen pouhých 8 let (v roce 2006 byl kompletně dokončen), okamžitě si získal obrovskou popularitu. Je hodnocen jako jeden z nejkvalitnějších resortů na ostrovech a kvalitu potvrzuje i samotná značka Riu. Těšit se můžete na prvotřídní služby. V areálu se nachází moderní fitness centrum, SPA a lázeňské procedury, ale najdeme tady i obchody či kadeřníka.

Pokoje se závanem luxusu

Klienti si mohou vybrat hned z několika pokojů podle velikostí a kategorií vybavení. Součástí je například individuální digitální klimatizace, stropní ventilátor, LCD televizor, lednice, trezor, velký balkon nebo terasa a jiné.

Služby jsou na té nejvyšší úrovni. Recenze hotelu mluví nejen o luxusu bydlení, ale vyzdvihují i nádhernou pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře.