Hotel Palamsera Village Resort

Oblast Golfo di Orosei je jednou z nejhezčích částí italské Sardinie. Navštivte vyhledávaný hotel Palmasera Village Resort, který se pyšní kvalitními službami, nádherným ubytováním a jedinečným okolím, o čemž svědčí pozitivní recenze pravidelných klientů.

Ubytování v přírodním ráji

Nádherná oblast otevírá svou náruč, ve které se nachází moderní hotelový komplex složený z malých patrových vilek s komfortním ubytováním. Přímo v areálu hotelu najdeme středomořskou restauraci, oblíbený bar s výhledem, bazén s mořskou vodou nebo sportovní hřiště na míčové hry či tenisové kurty.

Největším lákadlem je ale okolní příroda a pláže. Takřka u hotelu se nachází krásná romantická pláž s růžovým pískem a malými kamínky. Pokud se pěšky vydáme o kousek dál, čeká na nás jedna z nejhezčích pláží, známá „Cala Luna“ s bílým jemným pískem.

Bavte se a odpočívejte

Pokud máte přírody dost, zavítejte do blízkých letovisek. V docházkové vzdálenosti je hned několik městeček s romantickým centrem a přístavy. V neposlední řadě nabízí hotel Palmasera Village Resort i fakultativní výlety do okolí.