Itálie

Navštivte zemi, která má pro každého něco, jako nádherné alpské scenérie s nejkrásnějšími sjezdovkami v Evropě, lákají ale i jedinečné pláže a horký sopečný písek. Ochutnejte pastu nebo tu pravou pizzu a nechte se uchvátit světově proslulými památkami. To všechno může být Itálie.

Za poznáním v létě i v zimě

Poznávací zájezdy do Itálie jsou opravdovou klasikou. Mezi nejnavštěvovanější destinace jistě patří Řím, Benátky nebo Janov. Starověké památky prezentující architektonické slohy jako je renesance, baroko nebo gotika lákají lidi z celého světa. Nezapomeňme ale ani na nejmenší stát na světě, což je Vatikán.

Nájezdy turistů jsou možné po celý rok. Jestli je léto v Itálii romantické, pak je zima nebo Vánoce v této jižní zemi období přímo kouzelné. A že i v Itálii můžete prožít bílé Vánoce, svědčí tisícimetrové vrcholky Alp. Zažijte lyžování, snowboarding a jistotu sněhu v krásných italských Alpách se službami ve vysoké kvalitě.

Moře a léto

Neopomíjejme ani hlavní turistickou sezonu. Vydejte se k Jaderskému nebo Středozemnímu moři a prožijte slunné dny plné pohody a odpočinku. Dovolená v Itálii je oblíbená i u nás v tuzemsku, jelikož do Itálie se snadno a levně dostaneme vlastním automobilem. Letoviska jako je Caorle nebo Bibione jsou již tradicí!