Hotel Dreams Beach Marsa Alam

Egypt je vyhledávanou dovolenkovou zemí, která nabízí jisté počasí s vysokými teplotami a skvělé pláže a hlavně krásný podmořský život. Hotel Dreams Beach Marsa Alam je skvělým tipem pro aktivní lidi nebo rodiny s dětmi!

Ráj pro plavce a potápěče?

Zdá se, že tento hotel míří na všechny milovníky vody. Užijte si krásnou širokou pláž přímo u hotelu s bohatým podmořským životem a několika korálovými útesy. Kdo by se jen chtěl svlažit v bazénu, na výběr je hned 9 různých velikostí. Nechybí ani atrakce a malý akvapark. O zábavu se stará tým animátorů po celý den a večer. Navštivte ale i SPA nebo si zacvičte v moderním fitness centru. Vydejte se i do obchůdků nebo navštivte kadeřníka.

Pokoje s krásným výhledem

Moderní pokoje jsou orientovány směrem na pláž a moře nebo do vnitrozemí, kde se naskýtá krásný výhled na vysoké vnitrozemské kopce. Všechny pokoje mají klimatizaci, balkon nebo terasu a vlastní sociální zařízení.

Klienti se stravují formou all inclusive. Hotel Dreams Beach recenze jsou pochvalné jak na stravu samotnou, tak i obsluhu a kvalitní nabídku jídel, která se neopakuje.