Hotel Funtazie Club Calimera Akassia Swiss Resort

Oblíbený Calimera Akassia Swiss Resort je rozlehlý hotelový komplex s vlastním aquparkem nacházející se v oblíbené oblasti Marsa Alam nedaleko široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotel je situován asi 40 kilometrů od letiště a 27 kilometrů od městečka El Quseir.

Komfortní vybavení resortu

Ubytování je na velmi vysoké úrovni. Jak ukazují recenze hotelu, hosté si chválí pokoje s individuálně nastavitelnou klimatizací a bohatým vybavením. Kromě vlastního sociálního zařízení s koupelnou (toaleta, vana, fén na vlasy) je k dispozici i televizor se satelitním příjmem, telefon, lednička a trezor a nechybí ani balkon nebo terasa. K dispozici jsou i rodinné pokoje nebo jednolůžkové pokoje s přistýlkou pro dítě.

Hotelový komplex Club Calimera Akassia disponuje mnoha službami a možnostmi. Kromě mnoha restaurací a barů je k dispozici i velký aquapark, několik bazénů, lékařská ordinace a lékárna, potápěčské centrum, lázně, masáže a sauna, jízda na koni či velbloudovi, čtyřkolky, relaxační centrum, tenisové kurty nebo fitness, vířivky a další.