Hotel Jasmine Village

Hurghada patří mezi špičku egyptských letovisek. Poznejte její krásy i díky ubytování v oblíbeném hotelovém komplexu Jasmine Village. Ten se nachází ve velmi atraktivní lokalitě hned u krásné písečné pláže.

Z letiště za pár minut

Díky své vhodně zvolené poloze se nemusíte bát dlouhého transportu z letiště. Hotel je vzdálen jen 10 kilometrů od centra Hurghady, kam se na výlet snadno dostanete pohodlnou pravidelnou dopravou přímo od hotelu. Přímo u hotelu se nachází atraktivní písečná pláž s velmi pozvolným vstupem do moře a bohatou nabídkou vodních a letních sportů. U pláže je i 200 metrů dlouhý korálový útes. Je to velmi atraktivní cíl pro milovníky šnorchlování.

Služby nejvyšší úrovně

Na čem si hotel vážně zakládá, jsou kvalitní služby. Svědčí o tom i pozitivní recenze hotelu Jasmine Village na internetu od klientů z celého světa. Oblíbené jsou především služby relaxačního wellness centra. Uveďme si například možnost vyzkoušet vířivku, masáže nebo saunu. Milovníci sportu ocení tenisové kurty, míčové sporty, cvičení a jiné. Stravování probíhá v několika restauracích a barech.