Hotel Fort Arabesque Resort

Hledáte opravdu kvalitní hotel? Navštivte Egypt a ubytujte se v jednom z nejlépe hodnocených a vybavených hotelů! Nabízí ideální kombinaci pro spokojenou dovolenou.

Nádherná pláž a skvělá poloha

Proč má hotel Fort Arabesque tak vysoké hodnocení a recenze? Nabízí ideální spojení krásného prostředí, skvělých služeb a kvalitního ubytování. To musíte prostě zažít. Hotel se nachází u nádherné pláže s pozvolným vstupem do moře, kde nechybí ani korálový útes pro milovníky podmořského života. Za zmínku jistě stojí i kompletní plážový servis.

V areálu hotelu Fort Arabesque Resort najdeme obrovskou nabídku služeb a aktivit na jednom místě. Je libo odpočinek a relaxace v jednom z několika bazénů? Navštivte bar nebo restauraci a dopřejte si kvalitní jídlo bez omezení! To vše v rámci all inclusive. Připraveny jsou ale i obchody, kavárna, kadeřnictví nebo lékař.

Vysoký standard

Pokoje jsou velmi pěkně vybavené. Všechny jsou klimatizované a mají nadstandardní vybavení. Kromě vlastního sociálního zařízení stojí za zmínku i minibar na pokoji a trezor úplně zdarma. Všechny pokoje mají výhled na moře, některé boční s výhledem do zahrady.