Hotel Albatros Palace

Dopřejte si luxusní dovolenou, kde se nemusíte o nic starat a můžete se nechat plně hýčkat! Hotel Albatros Palace Resort je skvělý luxusní hotel nedaleko letoviska Hurghada poskytující ty nejlepší služby!

Ubytování jako v ráji

Již při příjezdu budete příjemně překvapeni. Architektura hotelu se inspirovala místními stavebními styly a hotel vypadá velmi exoticky. Co ještě více překvapí, jsou krásné interiéry a hlavně skvělé pokoje pro klienty. Vyberte si apartmá, rodinný pokoj nebo klasický pokoj s výhledem na moře. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají moderní nábytek a spotřebiče a jsou barevně sladěny.

Nebudete vědět, co dřív

O zábavu opravdu nouze nebude. Je libo odpočinek na překrásné pláži s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře? Kdo se nechce koupat, může se potápět u nádherného korálového útesu. Navštivte i bazénový komplex! Odpočiňte si ve SPA centru nebo nandejte svému tělu ve fitness centru.

Stravování je zajištěno formou all inclusive v několika restauracích a barech. Hotel Albatros Palace má skvělé hodnocení a recenze, což je důkazem kvality a oblíbenosti klientů!