Slunečné pobřeží

Moderní letovisko Slunečné pobřeží reprezentuje Bulharsko jako oblíbenou turistickou destinaci. V posledních několika letech prošlo město značnou změnou. Především jsou to nové hotely a hotelové komplexy, které o to více zvýšili úroveň ubytování a dohnaly tak moderní západ.

Tepající letovisko

Slunečné pobřeží je vyhledávaným cílem letních turistů. Počasí je tady stabilní a příjemné, teploty pro koupání jsou ideální od konce května až do konce září. Největším lákadlem je široká písečná pláž, která se táhne v délce několika kilometrů. Z pláže je velmi pozvolný vstup do moře a na pláži se provozuje řada vodních sportů, oblíbený je tady windsurfing a paragliding.

Centrum letoviska je dlouhá promenáda, které je plná klubů, diskoték, ale hlavně obchodů se vším možným, počínaje textilem a oděvy, konče suvenýry. Díky nízkým cenám je toto letovisko vhodné pro všechny, kdo rádi nakupují. Poměrně levné s dalšími evropskými letovisky je tady i stravování a hlavně ubytování.

Milovníci klidu najdou své

Nejste příznivci hlučného nočního života? Nevadí. Ubytujte se na kraji letoviska, kde se nachází sousedící vesnička Nesebar. Ta je zapsána na světovém dědictví UNESCO díky nádherným zachovalým antickým památkám. Najdeme tady tradiční restaurace a obchůdky a klidnou atmosféru a pohodu.

Hotely:

Kam dál?